Witamy na naszych stronach!

Nasze początki...

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "Boszko-Kozubski" S.C. zostało założone w 1990 z inicjatywy Mariana Boszko i Andrzeja Kozubskiego. Przedsiębiorstwo w ciągu kilkunastu lat swojego istnienia rozwinęło się z małej kilkuosobowej firmy w przedsiębiorstwo średniej wielkości.

W roku 2001 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "Boszko-Kozubski" S.C. zmieniło nazwę na Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane "Boszko-Kozubski" S.J. by w 2009r. przekształcić się w Przedsiebiorswto Robót Inżynieryjnych "Boszko-Kozubski" Sp. z o.o. Sp. komandytowa. Od początku działalności firmę cechuje nowoczesność zarządzania oraz projakościowa i przyjazna środowisku strategia działania. 

Certyfikaty

PRI "Boszko-Kozubski" Sp. z o.o. Sp.k. to jedno z pierwszych polskich przedsiębiorstw działających w branży budownictwa inżynieryjno - drogowego, które posiadał Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Zarządzania Środowiskowego opracowany i wdrożony w oparciu o europejskie normy ISO 9001 i ISO 14001.

Nasze atuty...

Spółka realizowała inwestycje m.in. w Dąbrowie Górniczej, Będzinie, Czeladzi, Olkuszu, Sosnowcu i Katowicach. Głównymi klientami są urzędy miast i gmin, instytucje użyteczności publicznej a także podmioty komercyjne. Posiada liczne referencje i wyróżnienia. Spółka posiadając w swojej ofercie m.in. budowy i remonty: zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych, zewnętrznych instalacji gazowych, prac drogowych i brukarskich, makroniwelację, zdobyła ugruntowaną pozycję na rynku regionalnym. W związku z intensywnym rozwojem PRI "Boszko-Kozubski" Sp. z o.o. Sp.k. dąży do pozyskania zleceń na obszarze kraju.

Przedsiębiorstwo Robót Inzynieryjnych "Boszko-Kozubski" Sp. z o.o. Sp.k. jest przygotowane do wykonywania usług na rynku krajowym dzięki systematycznemu unowocześnianiu bazy transportowo - sprzętowej, stosowaniu najnowszych rozwiązań technicznych i wdrażaniu nowych technologii, oraz posiadaniu wysoko wykwalifikowanej kadry inżynieryjno-technicznej z długoletnim doświadczeniem i odpowiednimi uprawnieniami. Stabilny i planowany rozwój Przedsiębiorstwa pozwala nam optymistycznie patrzyć na jego rozwój. W przypadku zainteresowania naszą ofertą lub działalnością, prosimy o kontakt.

tworzenie stron: Aptus.pl